Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

15 mar 2022, 07:26

Film to wielka przygoda

To słowa wielkiego aktora Zbigniewa Cybulskiego.. Na spotkanie z taką właśnie przygodą wybrały się do kina „Centrum” klasy – I a LO, II a LO, II a T oraz I d T. Thriller detektywistyczny w reżyserii Kennetha Branagha był kolejną ekranizacją powieści Agathy Christie „Śmierć na Nilu”.
14 mar 2022, 20:32

„Zaszyj się w śmieciach” konkurs ekologiczny

Zapraszamy wszystkich chętnych i kreatywnych uczniów w naszej Szkole do udziału w konkursie, którego organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miasta Jastrzębie-Zdrój.
14 mar 2022, 19:46

Przyszłość jest humanistą?

W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy organizujemy Szkolny Dzień Humanisty. Ma on się stać świętem wszystkich humanistów, świętem, w czasie, którego uczniowie o uzdolnieniach humanistycznych będą mogli zaprezentować własną twórczość, umiejętności i wiedzę. Mamy nadzieję, że będzie to impreza cykliczna, która wpisana zostanie w coroczny kalendarz wydarzeń szkolnych.
12 mar 2022, 13:07

List Ministra Edukacji i Nauki

List Ministra Edukacji i Nauki do dyrektorów, nauczycieli, pracowników oświaty, samorządowców, rodziców i uczniów.
11 mar 2022, 15:32

Zaproszenie do udziału w konkursie językowym

Z okazji Dnia Humanisty 15 marca biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w konkursie językowym "Z polszczyzną za pan brat"
7 mar 2022, 18:22

Siła fotografii

„Słońce świeci dla każdego” – to tytuł wystawy jaką w Galerii Epicentrum obejrzała klasa 2 a T. Jest to zarazem motto Festiwalu Kultury Romskiej jaki co roku odbywa się w Karwinie. Od 2017r. wydarzenie to uwiecznia fotograf Jiri Hanzel i w taki sposób powstała kolekcja niezwykłych zdjęć.
6 mar 2022, 20:39

Dzień humanisty

W dniu 15 marca 2022 r. odbędzie się w naszej szkole Dzień Humanisty. Miejsce organizacji to: hol, biblioteka, sala kinowa. Przeczytaj i dowiedz się więcej o wydarzeniu.