Image2.jpg

17 paź 2017, 19:30

POWIATOWE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO

W rozgrywanych 12 października 2017r. na hali "OMEGA" w zawodach tenisa stołowego uczestniczyło 6 zespołów chłopców i 4 zespoły dziewcząt.
17 paź 2017, 17:19

Akcja charytatywna "Świat bez głodu"

Akcja charytatywna "Świat bez głodu" trwa, więc włącz się ... kup ciasto w cenie 2 zł, a cała zebraną kwotę przekażemy na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. PAH dotrze do tych gdzie jest głód i niedożywienie .... do najbardziej potrzebujących !!!
17 paź 2017, 17:04

Święto Edukacji Narodowej

13 października w ZS2 obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia podczas której zostały wręczone nauczycielom nie tylko nagrody dyrektora lecz również wyróżnienia przyznane przez młodzież naszej szkoły. Wszyscy uczniowie oddali głosy na swoich faworytów i w ten sposób wyłoniono laureatów.
17 paź 2017, 15:14

Tydzień Kultury Żydowskiej

W ramach tego wydarzenia ,w październiku organizowano warsztaty i wykłady w całym regionie. My wybraliśmy Żory jako miasto o ciekawej i bogatej historii. Uczniowie klas II a LO ,I c LO, III e T mieli okazję wziąć udział w warsztatach pt.”Gmina żydowska w Żorach”.
16 paź 2017, 10:36

Lubisz pływać?

Wszystkich chętnych zapraszamy na szkolne zawody pływackie, które odbędą się 24 października o godz. 9.00. Nie musisz być zawodowcem! Lubisz pływać? Przyjdź i sprawdź swój czas na dystansie 50 m w wybranym stylu. Czekają niespodzianki od Rady Rodziców. Informacje i zgłoszenia w gabinetach wychowania fizycznego. Joanna Zamaryka
14 paź 2017, 23:00

Zabawa z "Weselem" - ZAPROSZENIE

Z okazji zaślubin Jadwigi Mikołajczykówny z Lucjanem Rydlem zapraszamy chętne klasy naszej szkoły na zabawę z "Weselem".
11 paź 2017, 18:49

Młodzieżowa Rada Miasta

Przedstawiamy Zarządzenie Nr 2/2017 Przewodniczącego Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój z dnia 10 października 2017r. w sprawie zatwierdzenia wyników wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta w Jastrzębiu-Zdroju w placówkach oświatowych. Zachęcamy do zapoznania się z listą nowo wybranych radnych.