Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

5 wrz 2019, 17:00

Pamięć Jastrzębska Pamięta i zapomnieć nie pozwoli

Pod takim hasłem 3 września 2019 roku, w 39 rocznicę podpisania Porozumień Jastrzębskich, odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju konferencja naukowo-historyczna poświęcona upamiętnieniu strajków górniczych.
2 wrz 2019, 08:20

Trwa projekt mobilności kadry

Zgodnie z założeniami projektu „Aktywność. Rozwój. Zaangażowanie.” w ramach programu Erasmus+, odbył się ostatni już wyjazd stażowy. Pani Dorota Sitek-Sędek wzięła udział w kursie metodycznym na Malcie.
26 sie 2019, 16:09

UWAGA RODZICE "Wyprawka szkolna"

Rusza program rządowego wsparcia finansowego na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych zwany „wyprawką szkolną” dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego). Termin składania wniosków w szkołach - do 4 września 2019r. Wniosek do pobrania na stronie szkoły. Szczegóły w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 4 lipca 2019 r.
15 lip 2019, 16:31

Irlandzkie Top 10… oczyma stażystek

Dobiega końca staż w Irlandii w ramach projektu „Aktywność. Rozwój. Zaangażowanie.” Pora na kilka słów podsumowania.
15 lip 2019, 09:00

Zielona Wyspa

Niezależnie od trwających wakacji, nauczycielski projekt „Aktywność. Rozwój. Zaangażowanie.” nadal toczy się zgodnie z planem. Tym razem celem naszego rozwoju stało się poznawanie Irlandii.
28 cze 2019, 07:25

Spotkania z kulturą – cd.

Trudno w jednym artykule opisać wszystkie formy kontaktu z kulturą ,w jakich uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Co jeszcze działo się w tym roku i zasługuje na relację?
20 cze 2019, 17:31

Kolejne kursy doskonalące za nami

19 czerwca podczas konferencji plenarnej miało miejsce podsumowanie kolejnych wyjazdów nauczycieli na kursy doskonalące w ramach projektu „Aktywność. Rozwój. Zaangażowanie.”