Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

4 gru 2017, 19:28

Sukces naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły – Agnieszka Bojar (III a T), Martyna Gatner (II a T) oraz Krzysztof Urbaniec (III d T) zakwalifikowali się do etapu okręgowego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.
1 gru 2017, 12:13

Spotkanie u Pani Prezydent Anny Hetman

28 listopada 2017 roku przedstawiciele młodzieży jastrzębskich szkół wraz z opiekunami spotkali się w Urzędzie Miasta by ustalić założenia i harmonogram przeprowadzenia akcji charytatywnej „Święta dla wszystkich”. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Prezydent Anna Hetman.
1 gru 2017, 12:10

„Moja, Twoja, Nasza Choinka - prześlij dobre życzenia”

W odpowiedzi na zaproszenie Pani Prezydent Anny Hetman 29 listopada 2017r. zaproszono wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w akcji „Moja, Twoja, Nasza Choinka - prześlij dobre życzenia”.
30 lis 2017, 20:58

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno - Logistycznej

17 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej organizowanej przez Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny. Wzięło w nim udział 20 uczniów z klas technik logistyk.
30 lis 2017, 09:15

Order Orła Białego

To zaszczytne wyróżnienie przyznano w Dniu Niepodległości Księdzu Prałatowi Bernardowi Czerneckiemu. Uhonorowany przez Prezydenta RP legendarny kapelan "Solidarności" spotkał się z uczniami naszej szkoły - była to wyjątkowa lekcja historii...
29 lis 2017, 21:37

Konkurs British Everyday Expressions rozstrzygniety!

29 listopada został przeprowadzony konkurs znajomości wyrażeń potocznych w języku angielskim. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.