Image2.jpg

13 cze 2017, 16:15

Spotkanie podsumowujące staże zagraniczne w Dwójce

12 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące projekt "W kierunku zawodowego sukcesu - staże zagraniczne uczniów Dwójki", realizowany w ramach Programu Erasmus+. Była to dobra okazja do przedstawienia efektów stażu zagranicznego uczniów klas ekonomicznych, gastronomicznych i logistycznych.
13 cze 2017, 16:04

Zakończenie konkursu "LIGA JĘZYKOWA"

12 czerwca odbyło się oficjalne zakończenie III edycji konkursu "LIGA JĘZYKOWA". Nagrody najlepszym zespołom wręczyła dyrektor szkoły pani Halina Hrynczyszyn. Celem konkursu jest pogłębianie znajomości języka angielskiego, dlatego konkurs z pewnością powróci w nowym roku szkolnym.
13 cze 2017, 16:01

Spotkanie przy stoliku z Kregulcem

Klub Fantastyki Kregulec serdecznie zaprasza na jedyne w swoim rodzaju planszówkowe "Spotkanie przy stoliku z Kregulcem"! Odbędzie się ono w dniach 17-18 czerwca w hali OMEGA, obok stadionu miejskiego. Do ogrania jest ponad 80 gier planszowych i karcianych! Wstęp wolny. Wydarzenie finansowane jest z projektu "SAD Mikrograntów".
10 cze 2017, 22:03

Wizyta hotelarzy w Czechach

Po raz drugi hotelarze gościli w szkole Hotelarsko - Gastronomicznej w Šilheřovicach, biorąc udział w projekcie pt: „Innowacja kształcenia w dziedzinie turystyki czesko-polskiego pogranicza w odniesieniu do potrzeb rynku pracy”.
10 cze 2017, 22:02

KONKURS "LIGA JĘZYKOWA" - podsumowanie

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami KONKURSU „LIGA JĘZYKOWA” oraz z podsumowaniem wszystkich etapów.
10 cze 2017, 22:00

Stypendium dla uczniów zdolnych

O stypendium województwa śląskiego może się ubiegać uczeń , który w roku szkolnym uzyskał średnią co najmniej 4,8 oraz spełnia jedno z opisanych kryteriów.