Image2.jpg

7 maj 2017, 22:00

Klasówka powstańcza

Przed świętami majowymi w Krakowie odbył się finał klasówki powstańczej. Miejscem zmagań był budynek przedwojennego Domu Śląskiego, obecnie jest to Oddział Muzeum Historii Krakowa. W wieloetapowej klasówce brali udział uczniowie województwa śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego łódzkiego i Zaolzia. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Piątkowska z klasy I a LO.
28 kwi 2017, 21:23

Jest podium, jest satysfakcja, jest sukces

318 uczestników, 46 szkół średnich z pięciu obszarów terytorialnych Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Oto statystyka konkursu "Młodzieżowy Lider Biznesu 2017". Uczennica klasy ekonomicznej Martyna Gatner stanęła na podium zdobywając III miejsce.
28 kwi 2017, 21:09

Dni Otwarte w Dwójce

Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom, którzy odwiedzili naszą szkołę i zapoznali się z przygotowaną dla nich ofertą edukacyjną. Wszystkie szczegóły związane z propozycją Zespołu Szkół Nr 2 na nowy rok szkolny znajdziecie w zakładce Rekrutacja. Zapraszamy !
28 kwi 2017, 16:30

Wycieczka do Muzeum Browarnictwa

Klasa III d T odbyła wycieczkę tematyczną dotyczącą napojów alkoholowych takich jak piwo. Uczniowie zwiedzili Muzeum Browarnictwa w Żywcu wraz z linią produkcyjną.
28 kwi 2017, 16:25

Kolejny konkurs kulinarny

Kolejny konkurs kulinarny z udziałem uczennic naszej szkoły. Tym razem tematem przewodnim była cielęcina w postaci przystawki i wieprzowina jako danie zasadnicze. Iwona Rajwa i Ania Wieczorek stworzyły "tatarska​ łąkę in vitro" i "wiosenną karkówkę".
27 kwi 2017, 20:51

Promujemy zdrowie

Uczniowie klasy III ZSZ wraz z nauczycielem panią Elżbietą Nowak przeprowadzili akcję promującą zdrowie. Uczniowie częstowali pysznymi sokami z buraka, jarmużu oraz sokiem marchewkowo - pomarańczowym. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i z pewnością zostanie powtórzona.
27 kwi 2017, 17:53

Sukces w V Ogólnopolskim Turnieju Szkół EKO

Do V Ogólnopolskiego Turnieju Szkół EKO, który zorganizowany został przez Wyższą Szkołę Zarządzania Środowiskiem z siedzibą w Tucholi, przystąpiło niemalże 140 uczniów z całego kraju.