Image2.jpg

3 gru 2016, 17:24

Młodzi kucharze "Dwójki" wciąż aktywni

Uczniowie "Dwójki" czynnie zaangażowali się w inicjatywę "Polscy kucharze seniorom". Ta kolejna akcja charytatywna organizowana przez brać kucharską, mistrzów i mistrzyń sztuki kulinarnej z całego kraju swój finał będzie mieć 13 grudnia w Folwarku Szlacheckim w Kończycach Wielkich na Śląsku Cieszyńskim.
2 gru 2016, 19:11

Spotkanie stażystów w ramach Programu Erasmus+

8 grudnia (w czwartek) na auli, na lekcjach 4 i 5 odbędzie się spotkanie wszystkich stażystów Programu Erasmus+ z panią pedagog Jadwigą Kulas oraz koordynatorami projektu.
1 gru 2016, 21:18

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO

Nauczyciele języka angielskiego zapraszają wszystkich ZAWODOWCÓW do udziału w KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO. Konkurs odbędzie się w środę 7 grudnia (6 lekcja) i będzie się składał z testu językowego sprawdzającego znajomość słownictwa zawodowego w zawodach technik logistyk, ekonomista, technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do swoich nauczycieli języka angielskiego lub do p. Okręglickiej -Pietranik (sala 9B).
29 lis 2016, 17:04

Komunikat Kuratorium Oświaty Delegatury w Rybniku

W związku z planowaną reformą struktury szkolnictwa zamieszczamy linki do reformy oraz broszury z najistotniejszymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi planowanych zmian.
28 lis 2016, 18:17

KONKURS WIEDZY O SZKOCJI ROZSTRZYGNIĘTY

28 listopada siedem dwuosobowych drużyn przystąpiło do rywalizacji w konkursie wiedzy o Szkocji. Zawodnicy mieli do wykonania różnorodne zadania -od poważnych np. test sprawdzający ich wiedzę rzeczową, do wymagających inwencji twórczej- ułożenie hasła reklamującego Szkocję zawierającego podane wyrazy.
28 lis 2016, 18:11

Jesienne rocznice

Tradycją naszej szkoły jest kultywowanie pamięci o wydarzeniach historycznych. Tak też było w ostatnich miesiącach gdzie w sposób ciekawy i niesztampowy młodzież mogła przypomnieć sobie i utrwalić ważne daty.
27 lis 2016, 21:30

Obrona terytorialna - prelekcja

25 listopada odbyła się prelekcja na temat Obrony terytorialnej. Naszymi gośćmi byli kapitan Tomasz Wilk oraz Pani Marzena Skupień – pracownicy Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rybniku.