Image2.jpg

8 sty 2017, 16:28

Ciekawe zajęcia w straży

W pierwszym semestrze uczniowie klasy II b LO systematycznie uczestniczyli w zajęciach w JRG PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Pod opieką i czujnym okiem strażaków i ratowników medycznych zgłębiali tajniki wiedzy pożarniczej.
2 sty 2017, 21:15

Współne kolędowanie w Dwójce

22 grudnia, jak co roku, uczniowie naszej szkoły spotkali się w sali kinowej na wspólnym kolędowaniu. Młodzież wraz z nauczycielami obejrzała jasełka przygotowane przez swoich kolegów.
23 gru 2016, 19:16

Krakowskie zwyczaje świąteczne

Tuż przed świętami, klasy III d T i III e T z opiekunami panią Katarzyną Gibes oraz panią Moniką Długosz udały się do Miejskiego Ośrodka Kultury w celu obejrzenia ciekawej wystawy. Ekspozycja ”Kolędnicy od Krakowa” ze zbiorów Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli zawierała przede wszystkim słynne na cały świat szopki krakowskie.
21 gru 2016, 17:03

AKCJA CHARYTATYWNA "ŚWIAT BEZ GŁODU" zakończona

W ramach kampanii „ŚWIAT BEZ GŁODU” w naszej szkole odbyła się świąteczna zbiórka pieniędzy dla krajów cierpiących głód i niedożywienie - wspomagaliśmy program PAJACYK. Uczniowie przez cały tydzień od 12 do16 grudnia wypiekali i sprzedawali na terenie szkoły różnego rodzaju wyroby cukiernicze lub kulinarne.
20 gru 2016, 20:47

Uczeń Dwójki w finale Olimpiady Logistycznej

61 uczniów ze wszystkich regionów Polski – tylu uczestników zakwalifikowało się do finału IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. W tym gronie znalazł się Przemysław Tomica z klasy IV c T. W walce o finał pokonał blisko 8000 osób.
20 gru 2016, 10:37

Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu

W imieniu pani Barbary Rady i własnym pragnę złożyć podziękowania dyrekcji, nauczycielom i pracownikom administracji naszej szkoły za wsparcie finansowe przy organizacji paczek świątecznych dla podopiecznych z ochronki pod patronatem św. Dominika Savio przy parafii Miłosierdzia Bożego w Jastrzębiu. Kinga Głowacka
19 gru 2016, 17:20

Tradycje w" Dwójce"

Tradycją naszej szkoły jest zaangażowanie w wiele akcji charytatywnych, zarówno w środowisku lokalnym, jak i tych ogólnopolskich. Chętnie wspieramy inicjatywy niosące pomoc ludziom w trudnych sytuacjach życiowych, dzieciom a także zwierzętom. Zawłaszcza w okresie okołoświątecznym, kultywujemy pewne tradycje, które przynoszą radość zarówno nam - wspomagającym, jaki naszym podopiecznym.