Image2.jpg

28 lip 2017, 10:52

Kampania "Rakoobrona"

W minionym roku szkolnym szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii o nazwie "Rakoobrona" dotyczącej profilaktyki raka płuc, raka szyjki macicy, czerniaka. W ramach programu przeprowadzono prelekcje wśród młodzieży.
26 cze 2017, 20:43

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW dla klas pierwszych

Przedstawiamy zestaw podręczników dla klas pierwszych liceum, technikum oraz szkoły branżowej. Podręczniki do przedmiotów zawodowych w technikum – będą podane przez nauczycieli we wrześniu.
18 cze 2017, 17:43

Polska w oczach wolontariuszy projektu „World Talks”

Uczennica naszej szkoły Iza Kowalska, która gościła u siebie naszą nową koleżankę Janet z AIESEC, zapytała ją jak odbiera Polskę. Czy jej oczekiwania względem naszego kraju znalazły pokrycie w rzeczywistości? Czy coś ją zaskoczyło, może rozczarowało? Zapraszamy do zapoznania się z opinią naszego gościa.
18 cze 2017, 17:27

Szkolenie baristyczne w Czechach

Klasa III hotelarzy miała przyjemność uczestniczyć w szkoleniu baristycznym w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Silherovicach.
14 cze 2017, 20:39

Wycieczka do Muzeum Śląskiego w Katowicach

13 czerwca 2017r. odbyła się wycieczka do Muzeum Śląskiego w Katowicach w ramach projektu World Talks.
13 cze 2017, 16:18

Przyjaciele z AIESEC po raz drugi w Dwójce

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w projekcie AIESEC w ramach którego, wolontariusze z różnych krajów przeprowadzają zajęcia dotyczące różnych aspektów życia z miejsc ich pochodzenia. W tym roku gościmy u nas Janet z Hong Kongu i Sidda z Indii. Nasi nowi przyjaciele codziennie zaskakują ciekawymi prezentacjami dotyczącymi kultury, tradycji, języka, sportu oraz kulinariów swoich krajów.
13 cze 2017, 16:15

Spotkanie podsumowujące staże zagraniczne w Dwójce

12 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące projekt "W kierunku zawodowego sukcesu - staże zagraniczne uczniów Dwójki", realizowany w ramach Programu Erasmus+. Była to dobra okazja do przedstawienia efektów stażu zagranicznego uczniów klas ekonomicznych, gastronomicznych i logistycznych.