28 paź 2015, 21:12

Ekonomistka wyjechała do Brukseli

Roksana Gatner z klasy IV a T, zdobywając tytuł Młodzieżowego Lidera Biznesu 2015, wyjechała na kilkudniową wycieczkę do Brukseli na zaproszenie profesora Jerzego Buzka.
28 paź 2015, 20:52

Turniej streetballa

23 października 2015 roku odbył się turniej streetballa chłopców. W zawodach wystartowało 44 zawodników w 11 drużynach.
25 paź 2015, 21:15

Warsztaty "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki"

W październiku odbyła się nietypowa lekcja, podczas której uczniowie mogli się wcielić w rolę nauczycieli. Uczennice klasy IV d T przeprowadziły warsztaty dla przedszkolaków promujące spożywanie warzyw, pt.: „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, które odbyły się w Publicznym Przedszkolu nr 8 w Jastrzębiu-Zdroju.
25 paź 2015, 21:08

"Tak to się zaczęło..."

W projekcie pod tym tytułem brała udział klasa aktorsko - dziennikarska. Było to przedsięwzięcie prospołeczne zorganizowane z okazji 35.rocznicy Porozumień Jastrzębskich. Jako projekt interdyscyplinarny wymagało współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną i Miejskim Ośrodkiem Kultury.
21 paź 2015, 22:25

Sukces uczennicy "Dwójki"

Miło nam poinformować, że uczennica klasy II b LO Oliwia Makuch zajęła drugie miejsce w międzyszkolnym konkursie "Najlepszy anglista w mieście" organizowanym przez Zespół Szkół Nr 5. Gratulujemy!
21 paź 2015, 18:47

Jak sprawnie zarządzać dokumentami?

21 października uczniowie klasy ekonomicznej uczestniczyli w wycieczcie przedmiotowej do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu – Zdroju. Celem spotkania było poznanie zasad EZD, czyli systemu elektronicznego zarządzania dokumentami.
21 paź 2015, 18:11

Wycieczka przedmiotowa do Hotelu Belweder*****

20 października grupa hotelarzy z klasy I e T wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę w ramach zajęć z hotelarstwa do Hotelu Belweder. Pięciogwiazdkowy Belweder usytuowany jest na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w urokliwej krajobrazowo części Ustronia.