Image2.jpg

12 mar 2017, 18:08

Konkurs Języka Angielskiego Zawodowego

10 marca odbyła się I edycja Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego Zawodowego „Let’s Talk About Your Profession in English”. Konkurs był przeznaczony dla uczniów technikum kształcących się w zawodach: hotelarz, ekonomista, logistyk oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.
9 mar 2017, 19:33

Głosuj na prace konkursowe

Prosimy o głosowanie na prace Klaudii i Doroty w ogólnopolskim konkursie literackim „Day by Day”. Tylko 100 prac z największą liczbą głosów znajdzie się w finale konkursu.
9 mar 2017, 15:49

Spotkanie z Józefem Musiołem

W tym roku obchodzimy 75 rocznicę powstania Armii Krajowej. Z tej okazji Galeria Historii Miasta zaprosiła prawnika, literata, dziennikarza i sędziego Sądu Najwyższego w stanie spoczynku Józefa Musioła.
8 mar 2017, 15:00

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

3 marca 2017r. w siedzibie Wyższej Szkoły Logistycznej w Poznaniu odbyły się eliminacje centralne IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Naszą Szkołę reprezentował uczeń klasy IV c T Przemysław Tomica.
8 mar 2017, 12:07

Gimnazjaliści znowu w Dwójce

3 marca 2017r. w naszej szkole odbyła się VI edycja konkursu z języka niemieckiego przeznaczona dla gimnazjalistów pasjonujących się nauką języka obcego. Hasłem przewodnim tegorocznych zmagań był czas przeszły Perfekt – „Ich habe das Perfekt gemacht."
5 mar 2017, 16:55

Uczeń naszej szkoły wśród najlepszych

Krzysztof Urbaniec z II d T znalazł się w elitarnej grupie 50 najlepszych zawodników eliminacji okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości.
1 mar 2017, 23:53

II miesjce w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

1 marca w auli Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku odbył się Finał Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej „Start do własnego biznesu”. 12 drużyn z sześciu szkół ponadgimnazjalnych podjęło wyzwanie przygotowania profesjonalnego biznesplanu - pomysłu na swoją firmę. Ekonomiści Dwójki - Agnieszka Bojar oraz Oskar Wasilewski - stanęli na podium i zajęli II miejsce.