Image2.jpg

29 sty 2017, 22:04

Szkolny biznes ekonomistów

Już po raz kolejny realizujemy projekt – Miniprzedsiębiorstwo w szkole. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W tym roku szkolnym wyzwanie podjęli uczniowie z klasy III a T: Dominika Kukla, Monika Serwotka, Natalia Lewandowska, Julia Balcerak, Alicja Damazyn i Jakub Chodura. Jako wspólnicy założyli młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo – MoDo MaKe sp. jawna.
26 sty 2017, 11:41

Piszą o nas

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się na lokalnym portalu internetowym jastrzebieonline.pl. Na naszej stronie internetowej można znaleźć link do artykułu.
24 sty 2017, 16:26

Gmina z (dobrą) energią!

Gmina z (dobrą) energią! - to hasło kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz ograniczania niskiej emisji oraz promocji efektywności energetycznej, która rozpoczęła się w subregionie zachodnim. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami kampanii.
21 sty 2017, 22:15

Sukces Krzysztofa w Olimpiadzie Przedsiębiorczości

1 grudnia 2016 odbył się etap szkolny XII Olimpiady Przedsiębiorczości, która ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych.
16 sty 2017, 21:23

Uczennice klas gastronomicznych na Olimpiadzie

13 stycznia uczennice Iwona Rajwa z klasy II d T i Wiktoria Sołtys z klasy IV d T reprezentowały naszą Szkołę na okręgowym etapie XXI edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.
12 sty 2017, 21:14

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej w Wiśle

10 stycznia hotelarki z klasy IV a T Katarzyna Fijałkowska oraz Daria Tkaczyk wzięły udział w II etapie okręgowym IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Wiśle. Organizatorami olimpiady są m.in. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.
11 sty 2017, 20:47

Jesteśmy wśród najlepszych !

Fundacja Edukacyjna Perspektywy corocznie przeprowadza Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Technika oceniane są za pomocą czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.