16 paź 2015, 17:38

Święto Edukacji Narodowej

13 października uczciliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. Uroczystość dla nauczycieli i pracowników szkoły przygotowała klasa II a T oraz II b LO pod opieką pani Izoldy Bonarek, pani Alicji Król oraz pani Joanny Zamaryki.
14 paź 2015, 21:37

Logistyka Straży Pożarnej

6 października 2015 r. klasa IV b technik logistyk odwiedziła Miejską Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu – Zdroju.
14 paź 2015, 21:15

Debata "Okrągłego stołu"

Z przyjemnością informujemy, że 8 października na części sportowej naszej szkoły odbyła się debata "Okrągłego stołu". W spotkaniu uczestniczyły uczennice klas II i III liceum i technikum oraz p. I. Cieśla, p. A. Pancherz, p. A. Tucka-Marek i p. A. Labza. Ostatecznie wybraliśmy dwa główne zadania: zadanie I - " W-f dla dziewczyn" i zadanie II - "Lekcje poza szkołą". Więcej szczegółów o naszym projekcie na blogu. Serdecznie zapraszamy.
13 paź 2015, 17:49

Jastrzębski Tydzień Kariery

Jastrzębskie Doradztwo Kariery zaprasza w dniach 19 - 25 października na Jastrzębski Tydzień Kariery. Doradcy ds. informacji i doradztwa zawodowego, wizerunku i zdrowego stylu życia oraz doradcy ds. współpracy z środowiskiem lokalnym zapraszają na szereg imprez i przedsięwzięć. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem.
13 paź 2015, 17:19

Akcja charytatywna "Pola nadziei"

W tym roku szkolnym klasa II d T zgłosiła się do udziału w akcji charytatywnej "Pola Nadziei".
11 paź 2015, 19:10

Rusza druga edycja konkursu „Liga Językowa”

Zapraszamy do drugiej edycji konkursu „Liga Językowa”. Pierwszy etap odbędzie się 28 października (środa) o godz.8.00 w sali 104 A. Przeczytaj więcej i zapoznaj się z zagadnieniami do pierwszego etapu oraz regulaminem konkursu.
11 paź 2015, 16:58

IV MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Zapraszamy do udziału w IV MIĘDZYSZKOLNYM FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ, który odbędzie się 19 listopada 2015r. Zgłoszenia można składać osobiście do sekretariatu lub nadsyłać pocztą elektroniczną w nieprzekraczalnym terminie do 16.11.2015r. na adres: brunoaneta@gmail.com. Pobierz formularz zgłoszeniowy.