9 gru 2020, 10:44

Ekstra tydzień aktywności i zdrowia w Korfantym

Kompleksy - właściwie ciężko znaleźć osobę, która ich nie posiada. Mają główny wpływ na poczucie naszej wartości oraz na to, jak bardzo siebie lubimy. Warunkują naszą postawę oraz opinię o świecie. Swoje kompleksy należy poznać, zrozumieć i zastanowić się, które z nich są dla nas wartościowe, a które utrudniają nam życie - niektórych z nich możemy się pozbyć, inne trzeba "oswoić". Jak żyć z kompleksami?
5 gru 2020, 16:46

Uczniowie zgłębiali tajniki Gazety "Jastrząb"

Tym razem online, odbyło się trzecie już spotkanie uczniów z „Korfantego” w ramach zgłębiania meandrów jastrzębskiego samorządu. Tematem była Gazeta Samorządowa „Jastrząb”.
3 gru 2020, 15:13

WARSZTATY MATURALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Od 8 grudnia rozpoczynają się cotygodniowe warsztaty dla maturzystów Korfantego. Prezentujemy harmonogram warsztatów z języka angielskiego.
3 gru 2020, 11:05

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

3 grudnia obchodzimy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Uprzedzenia i stereotypy funkcjonujące w społeczeństwie na temat osób niepełnosprawnych są główna przyczyną trudności w ich pełnej rewalidacji i rehabilitacji. Idea integracji, czyli ich pełnego włączenia w życie społeczne wymaga zmiany postaw negatywnych na pozytywne- tolerancji, akceptacji, współdziałania.
1 gru 2020, 19:30

Uczniowie pomagają chorym na COVID-19

W Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju przeprowadzono zbiórkę wody mineralnej oraz artykułów higienicznych dla pacjentów oddziału covidowego jastrzębskiego szpitala.
28 lis 2020, 17:51

KONKURS GASTRONOMICZNY

Święta już niedługo. Nie możemy się doczekać ich wyjątkowej atmosfery, rodzinnych spotkań, prezentów ale też typowo bożonarodzeniowych potraw. Dlatego już teraz zapraszamy do udziału w konkursie „Bożonarodzeniowe smaki”.
25 lis 2020, 11:08

"Korfanty" zaprasza na WOŚP. Zapisy ruszyły

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tej edycji po raz 29. Z powodu pandemii będzie to inny finał. Także Jastrzębie-Zdrój dołącza do tego wielkiego przedsięwzięcia charytatywnego. Zapraszamy osoby, które chcą zostać wolontariuszami, aby zarejestrowały się na stronie internetowej https://iwolontariusz.wosp.org.pl/, a następnie dokonały potwierdzenia w Sekretariacie Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w godz. 8:00-15:00.