Image2.jpg

14 lis 2021, 17:40

EKONOMIŚCI SĄ NA PODIUM

8 listopada 2021r. odbyła się VII edycja Olimpiady Zostań Rachmistrzem, zorganizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości Rachmistrz działające przy Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szkołę w zmaganiach konkursowych przeprowadzonych w formie online, reprezentowali młodzi adepci księgowości – uczniowie z klasy IV a T.
14 lis 2021, 17:28

Programowanie Lego Mindstorms i warsztaty rysunku

8 listopada br. w Korfantym odbyła się pierwsza część warsztatów robotycznych oraz rysunku i sztuki komiksu prowadzonych przez wykładowców WSTI w Katowicach.
12 lis 2021, 18:12

Kurs nauczycieli wychowania fizycznego w Barcelonie

Kurs dla nauczycieli wychowania fizycznego w Barcelonie w ramach programu Power "Joga and meditation, Be a Great Teacher, Be Best of Yourself”, obejmował zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu metodyki ćwiczeń , psychologii aktywności fizycznej oraz fizjologii, anatomii i biomechaniki człowieka.
11 lis 2021, 13:10

Akcja „Pomóżmy naszym czworonożnym przyjaciołom...”

Zakończyliśmy z sukcesem cykliczną już akcję "„Pomóżmy naszym czworonożnym przyjaciołom przetrwać zimę” - zbiórkę ciepłych koców, posłań i wysokoenergetycznej karmy dla psów i kotów z jastrzębskiego schroniska dla zwierząt, która z pewnością przyczyni się do podniesienia komfortu „zimowania” zwierząt w schronisku.
11 lis 2021, 12:58

Mistrzowie grafiki

„Czym w ogóle jest grafika?” To skomplikowany proces twórczy, wielowymiarowy i różnorodny. To precyzja ruchu,w którym niedopuszczalny jest nawet najmniejszy błąd. To również lekkość i swoboda przypadkowo rozlanej farby. Grafika to trud fizycznej pracy i radość z jej rezultatu.
9 lis 2021, 20:22

Warsztaty w Kompleksie Hotelowym Zagroń w Istebnej

W piątek 5 listopada klasa 2cT Technikum hotelarskiego i gastronomicznego uczestniczyła w warsztatach w Kompleksie Hotelowym Zagroń w Istebnej. Dla naszych uczniów wizyta u przyszłych pracodawców jest cennym doświadczeniem.
9 lis 2021, 20:15

Graj w bibliotece!

Zainteresowanie grami planszowymi i towarzyskimi stale rośnie. Gry są nie tylko doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu, ale też nauką poprzez zabawę, doskonaleniem umiejętności komunikacyjnych i zdrowej rywalizacji. Ponadto rozwijają umiejętność logicznego myślenia, przewidywania i planowania. Planszówki i inne gry towarzyskie, to rozrywka na najwyższym poziomie.