7 sty 2020, 19:57

Konkurs "Tradycyjnie i zdrowo"

Uczniowie klas gastronomicznych wzięli udział w kolejnej edycji konkursu kulinarnego "Tradycyjnie i zdrowo". Tematyką przewodnią konkursu były potrawy świąteczne z zastosowaniem produktu ekologicznego.
6 sty 2020, 16:25

Stan wojenny w pamięci zbiorowej

Zainteresowani historią uczniowie poświęcili świąteczny czas nie tylko na odpoczynek – wykorzystali też spotkania rodzinne na zebranie wspomnień o stanie wojennym. Ich rozmówcami byli rodzice, dziadkowie, sąsiedzi.
6 sty 2020, 13:59

Diamentowy Indeks AGH

Robert Górczyński, uczeń klasy IV b Technikum Logistycznego zakwalifikował się do okręgowego etapu "Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH".
2 sty 2020, 18:47

Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Ogłoszono ostateczną listę finalistów XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do finału zakwalifikowało się 59 osób, próg kwalifikacyjny wyniósł 32 punkty. Nasi uczniowie Artur Werner (38 pkt) i Agata Nowak (32 pkt) znaleźli się w gronie finalistów.
2 sty 2020, 18:42

ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W turnieju piłki siatkowej "trójek" wzięło udział 12 zespołów. Po rozegraniu fazy grupowej systemem "każdy z każdym" do finałów awansowały cztery drużyny.
20 gru 2019, 14:20

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Miło nam poinformować, że uczennice Zespołu Szkół Nr 2, Alicja Paździorko oraz Agnieszka Bzdek, otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!
18 gru 2019, 08:04

Śląskie Targi Książki

Piąta edycja tego wydarzenia była prawdziwą ucztą dla czytelników, wśród których znaleźli się nasi uczniowie – humaniści z klasy I a G, a także logistycy z I b TG i I a BG. Do Międzynarodowego Centrum Kongresowego przyjechało w tym roku ponad 150 autorów i 170 wystawców z ciekawą ofertą książek.