26 cze 2020, 09:52

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowna Dyrekcjo, Pedagodzy Korfantego. W imieniu wszystkich uczniów dziękujmy za to, że byli Państwo z nami i troszczyli się o nas. Dziękujemy za trud i za serce, za dodawanie otuchy, za stawianie coraz wyżej poprzeczki oraz twierdzenie „Idź dalej, wyżej, potrafisz, stać cię…” Czas pandemii i walki z koronawirusem nie był łatwy ani dla Państwa, Szanowni Nauczyciele, ani dla nas uczniów. Dziękujemy za wszystkie lekcje i wskazówki, wyrozumiałość i wiarę w nas. Uczniowie Korfantego
22 cze 2020, 09:58

eTwinning

Uczniowie Korfantego z klas gastronomicznych współpracowali z uczniami z innych krajów w ramach projektu e-Twinning pt.: „Slow Food”.
21 cze 2020, 19:00

Ekonomiści w wojewódzkim etapie Olimpiady online

Ekonomiści Korfantego wystartowali w okręgowym etapie Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Udział w tym przedsięwzięciu to dla młodzieży weryfikacja swojej wiedzy, rozwinięcie nowych umiejętności, wzmocnienie postaw przedsiębiorczych oraz rozwój kompetencji społecznych. Oprócz wiedzy niezbędna była też umiejętność zdalnej pracy w grupie z wykorzystaniem aplikacji komputerowych.
21 cze 2020, 18:56

KORFANTY - SZKOŁA DLA UCZNIÓW Z PASJĄ, część I.

Drogi ósmoklasisto, uczniowie Korfantego nie tylko zdobywają wiedzę, ale i rozwijają swoje zainteresowania. Przekonaj się sam, jak wygląda nasze życie szkolne poza nauką.
18 cze 2020, 19:03

Certyfikat za udział w pojekcie

Centrum Transferu Wiedzy Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie dziękuje za udział w organizowanym w roku szkolnym 2019/2020 cyklu webinarów "Logistyka dla technika" czego dowodem jest poniższy certyfikat. Z kolei nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 w Jastrzębiu – Zdroju wraz z uczniami dziękują za udzielone wsparcie. Szczególnie zasoby z platformy ISLog – Internetowa Szkoła Logistyki okazały się wielką pomocą w nauczaniu zdalnym.
17 cze 2020, 09:29

Szkoła otrzymała nowy sprzęt komputerowy

Miasto Jastrzębie-Zdrój realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich ZDALNA SZKOŁA W JASTRZĘBIU-ZDROJU oraz ZDALNA SZKOŁA+.
6 cze 2020, 19:03

Ekonomiści Korfantego mają głos

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie czyli z sukcesami ekonomicznymi. Wiosną każdego roku młodzi ekonomiści Korfantego uczestniczą w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach oraz przedsięwzięciach biznesowych i ekonomicznych. W tym roku, w dobie pandemii, jest inaczej. Właśnie dlatego warto przypomnieć osiągnięcia naszych uczniów.