25 lut 2020, 14:01

Przedszkolaki w naszej szkole

22 lut 2020, 18:05

Festiwal Piosenki Angielskiej

13 marca o godz. 9:45 odbędzie się kolejna, już szósta, edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej w naszej szkole. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych. Wszelkie informacje w załączniku.
21 lut 2020, 15:57

Prelekcja na temat odpowiedzialności karnej

W czwartek naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, sierżant Krzysztof Popławski, który przeprowadził prelekcję dla uczniów klas drugich technikum na temat odpowiedzialności karnej.
17 lut 2020, 18:00

PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA

14 lutego tradycyjnie już w naszej szkole odbył się Walentynkowy konkurs kulinarny. Tym razem uczestnicy mieli za zadanie przygotować deser. Wszystkie drużyny stanęły na wysokości zadania i przygotowały fantazyjnie nazwane i wyglądające desery, przepełnione słodyczą i miłością. Ciężko było wyłonić zwycięzców, ale jury musiało podjąć decyzję.
17 lut 2020, 17:56

Profesjonalne pracownie 3 w Jastrzębiu-Zdroju

Miasto Jastrzębie-Zdrój otrzymało dofinansowanie do projektu pn. „Profesjonalne pracownie 3 w Jastrzębiu-Zdroju” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, działanie 12.2 Infrastruktura kształcenia zawodowego.
13 lut 2020, 19:31

Powiatowe Zawody Koszykówki Dziewczyn i Chłopców

29 stycznia 2020 roku odbyły się w naszej szkole Powiatowe Zawody Koszykówki Dziewczyn. Ponieważ do rywalizacji zgłosiły się tylko zawodniczki ZSnr2 to właśni one kolejny rok z rzędu zostały najlepszą drużyną w naszym mieście.
12 lut 2020, 19:43

XIV Wojewódzki Konkurs Wokalny

11 lutego 2020 roku odbył się w Bytomiu XIV Wojewódzki Konkurs Wokalny, którego tematem był „ Motyw miłości w piosence obcojęzycznej”. Wystartowało w nim łącznie 66 uczestników z Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Bytomia, Gliwic, Katowic, Rybnika, Czerwionki-Leszczyn, Radzionkowa, Sosnowca, Zabrza, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Kłobucka i Jastrzębia-Zdroju w trzech kategoriach wiekowych.