Zespół Szkół Nr 2

im. Wojciecha Korfantego

ul. Poznańska 1a

44-335 Jastrzębie-Zdrój


tel.:
32 471 16 33

Witamy na stronie Zespołu Szkół Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

W skład Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu - Zdroju wchodzi
II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1 oraz Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie.

Aktualności

21 cze 2020, 18:56

KORFANTY - SZKOŁA DLA UCZNIÓW Z PASJĄ, część I.

Drogi ósmoklasisto, uczniowie Korfantego nie tylko zdobywają wiedzę, ale i rozwijają swoje zainteresowania. Przekonaj się sam, jak wygląda nasze życie szkolne poza nauką.
18 cze 2020, 19:03

Certyfikat za udział w pojekcie

Centrum Transferu Wiedzy Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie dziękuje za udział w organizowanym w roku szkolnym 2019/2020 cyklu webinarów "Logistyka dla technika" czego dowodem jest poniższy certyfikat. Z kolei nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 w Jastrzębiu – Zdroju wraz z uczniami dziękują za udzielone wsparcie. Szczególnie zasoby z platformy ISLog – Internetowa Szkoła Logistyki okazały się wielką pomocą w nauczaniu zdalnym.
17 cze 2020, 09:29

Szkoła otrzymała nowy sprzęt komputerowy

Miasto Jastrzębie-Zdrój realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich ZDALNA SZKOŁA W JASTRZĘBIU-ZDROJU oraz ZDALNA SZKOŁA+.
6 cze 2020, 19:03

Ekonomiści Korfantego mają głos

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie czyli z sukcesami ekonomicznymi. Wiosną każdego roku młodzi ekonomiści Korfantego uczestniczą w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach oraz przedsięwzięciach biznesowych i ekonomicznych. W tym roku, w dobie pandemii, jest inaczej. Właśnie dlatego warto przypomnieć osiągnięcia naszych uczniów.
5 cze 2020, 16:14

Wyniki konursu

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie na ciekawą formę piosenki, rapu, rymowania…, promującej niepalenie, wolność od papierosa, świadome trzymanie się z daleka od nikotyny i mówienie nałogowi palenia nie! Każda z prac zasługuje na wygraną, nie łatwo było nam wybrać I miejsce. Osoba, która wygrała w pełni zasłużyła na nagrodę. Gratulujemy również pozostałym uczestnikom, ponieważ ich prace były bardzo ciekawe.
7 maj 2020, 17:43

Projekt unijny

Projekt w ramach RPO WSL 2014-2020, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, dla osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego dla działania: 11.1. Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego dla poddziałania: 11.1.4. Poprawa efektywności kształcenia ogólnego.
7 maj 2020, 14:00

Psychologiczne ABC Maturzysty

Psychologiczne ABC Maturzysty i nie tylko, czyli jak dobrze wykorzystać czas na naukę i … (inne aktywności? czas wolny?). Rozpoczynamy dla Was cykl krótkich artykułów.