Budujemy dobre relacje

19 gru 2023, 22:12

Podczas spotkania uczniowie wyjeżdżający w marcu 2024 roku na staże zagraniczne do Włoch, mieli okazję lepiej się poznać, mogli przedstawić swoje zainteresowania, pasje i mocne strony. Budowanie zgranego zespołu oraz dobrych relacji z pewnością przełoży się na bezpieczeństwo i dobrą atmosferę podczas realizowanych mobilności. W warsztatach uczestniczyły również panie: Aleksandra Cichoń, Agnieszka Remplewska oraz Małgorzata Lach – opiekunowie grupy wyjazdowej.

Spotkanie było jednym z wielu działań przygotowujących uczniów do wyjazdu na staże zagraniczne w ramach Programu Erasmus+.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

LOGO_EARSMUS_NOWE.jpg