Dzień Olimpiad

9 sty 2023, 10:12

32 najlepszych uczennic ze śląskich techników rozwiązywało test przygotowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Wszyscy uczestnicy odpowiadali na 60 pytań. Patrycji Pal i Elenie Naperotti z klasy 4TG życzymy sukcesów.

W tym samym czasie uczniowie z klasy turystycznej - przystąpili do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Uczennice z klasy 4Tor Martyna Górska i Natalia Wisełka zmagały się z wiedzą teoretyczną a następnie przygotowywały imprezę study Tour po mieście Łodzi. Tegoroczna Olimpiada odbywa się pod hasłem „Turystyka miejska – w miejskiej dżungli”. Nasze uczennice przed Olimpiadą uczestniczyły w warsztatach on-line na platformie MS Teams od 21 listopada do 25 listopada 2022 r. W listopadzie i grudniu odbyły się również warsztaty dla nauczycieli przygotowujących do olimpiady, za które bardzo dziękujemy.

Wszystkim Olimpijczykom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Barbara Omylakowska