Gimnazjaliści znowu w Dwójce

8 mar 2017, 12:07

Uczestników wraz z ich opiekunami przywitała pani dyrektor szkoły mgr Halina Hrynczyszyn. Nad przebiegiem konkursu czuwały jego pomysłodawczynie mgr Wiesława Dziendziel oraz mgr Katarzyna Panfil. Mimo trudnej tematyki, konkurs jak zwykle cieszył dużym zainteresowaniem. O zwycięstwo walczyli uczniowie z 11 szkół z Jastrzębia - Zdroju, z Zebrzydowic, Pielgrzymowic oraz Pawłowic. Na podium stanęły następujące osoby:

• I miejsce – Kinga Brzyszkowska
  • II miejsce – Patrycja Tercka
  • III miejsce – Weronika Wicherek
  • Wyróżnienie – Wiktoria Szydlik

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.

Uczestnicy konkursu mieli również możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej dotyczącej oferty edukacyjnej naszej placówki na przyszły rok szkolny 2017/2018. Natomiast nauczyciele sprawujący opiekę nad uczniami wzięli udział w konferencji szkoleniowej na temat wdrażania nowej podstawy programowej , która prowadzona była przez metodyka języków obcych, mgr Annę Wodecką.

Za pomoc w zorganizowaniu konkursu dziękujemy nauczycielom mgr Joannie Kanak, mgr Marzenie Kuli, oraz uczniom klasy II a T, III c T, II e T oraz I d T.