Język niemiecki jest cool–gimnazjaliści znowu w Dwójce

21 mar 2016, 13:23

Uroczystego przywitania zarówno uczestników, jak i ich opiekunów dokonała dyrektor szkoły mgr Halina Hrynczyszyn. Nad przebiegiem konkursu czuwały jego pomysłodawczynie mgr Wiesława Dziendziel oraz mgr Katarzyna Panfil. Mimo trudnej tematyki, konkurs jak zwykle cieszył dużym zainteresowaniem. O zwycięstwo walczyli uczniowie z wielu jastrzębskich szkół, jak i z Zebrzydowic, Pielgrzymowic oraz Pawłowic. Na podium stanęły następujące osoby:

I miejsce – Patryk Kubieniec

II miejsce – Małgorzata Dziendziel

III miejsce – Maria Linde

Wyróżnieni zostali również: Natalia Krawczyk oraz Cyprian Anuszkiewicz.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.

Uczestnicy konkursu mieli również możliwość obejrzenia prezentacji dotyczącej oferty edukacyjnej naszej placówki na przyszły rok szkolny 2016/2017. Natomiast nauczyciele sprawujący opiekę nad uczniami wzięli udział w konferencji szkoleniowej na temat oceniania kształtującego , która prowadzona była przez metodyka Annę Wodecką.

Za pomoc w zorganizowaniu konkursu dziękujemy nauczycielom pani mgr Joannie Kanak, mgr Żanecie Ciuksa- Macoń, mgr Marzenie Kuli, mgr Małgorzacie Lach oraz uczniom:

Natalii Hałasik, Oliwii Matuszczyk, Adriannie Piątkowskiej, Klaudii Marciniak, Honoracie Mazurkiewicz, Oliwii Filipowskiej, Darii Tkaczyk, Katarzynie Fijałkowskiej oraz Rafałowi Wcisło i Grzegorzowi Zalewskiemu.