Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

12 gru 2022, 10:14

W pobliżu wrocławskich kwiaciarek na Placu Solnym pojawią się ptysiowe gofry, maślane bułeczki Roti, placki ziemniaczane, cepeliny, kartacze, pyry z gzikiem, szynki pieczone, oryginalna chałwa, góralskie serki, czekoladowe pierniki, unikatowa ceramika ukraińska, świąteczne ozdoby z drewna, kosmetyki naturalne.

Na Placu Solnym z trzy poziomowego bajkowego domku z tarasem widokowym i wieżyczką z podświetlanym zegarem, będzie można podziwiać panoramę Jarmarku. W domku tym będzie można ogrzać się w blasku kominka, napić się gorących napojów i przyjemnie spędzić czas w świątecznej, bajkowej przestrzeni. Ta niecodzienna atrakcja dostępna będzie tylko podczas Jarmarku i zachwyci swoim urokiem każdego!

Nasi uczniowie klas turystycznych uczestniczyli w wyjeździe na Jarmarki i podczas wyjazdu odwiedzili stadion Arena Tarczyński. Nasi uczniowie wcielili się w rolę pilotów i przewodników. Przekazywali wiedzę o atrakcjach turystycznych młodszym kolegom.

Wyjazdy edukacyjne to idealny sposób na spędzenie czasu w terenie. Dziękujemy nauczycielom przedmiotów zawodowych za lekcje w terenie :)

Barbara Omylakowska