Sukcesy i konkursy logistyczne

21 sty 2018, 15:38

Eliminacje okręgowe II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 9 marca 2018r.

Organizatorem jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego z siedzibą w Spocie. Olimpiada jest trójstopniowa. Etap szkolny odbył się 17 listopada 2017 r. Do drugiego etapu zakwalifikowali się: Szymon Dolnik kl. IV B T, Łukasz Białek kl. IV C T, Paulina Tańska kl. III B T, i Stanisław Korol kl. III B T.

Gratulujemy młodzieży sukcesu i życzymy awansu do finału, który odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. w Sopocie.

VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej 8 marca2018r.
w Dąbrowie Górniczej

Jest organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Eliminacje szkolne odbędą się 13 lutego na trzeciej lekcji. Etap ogólnopolski 8 marca 2018 r. W finale szkołę może reprezentować 6 uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych. Dla zwycięzców w Dąbrowie Górniczej czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy młodzież

Olimpiada Logistyczna 5 kwietnia 2018r. we Wrocławiu

Organizowana jest przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Składa się z trzech etapów. Eliminacje szkolne do 18 lutego 2018 r, okręgowe od 26 lutego do 25 marca 2018 r. Etap pierwszy i drugi młodzież rozwiązuje samodzielnie po utworzeniu konta. Finał Olimpiady 5 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu. Na zwycięzców eliminacji ogólnopolskich czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy młodzież do udziału.

Henryk Turoń