Mamy kolejnych stypendystów PKP Intercity

20 lis 2023, 21:01

Stypendia takie mogą wspierać młodych ludzi w dalszym kształceniu i rozwijaniu się w wybranym kierunku zawodowym. Tegorocznymi stypendystkami zostały:  Aneta Żydek z 3bT oraz Oliwia Olbryś z 2gT.

PKP Intercity to jedno z największych przedsiębiorstw kolejowych w Polsce, specjalizujące się w świadczeniu usług dalekobieżnych przewozów pasażerskich. Wspieranie edukacji i rozwoju młodych talentów to ważny element działań społecznych i korporacyjnych wielu firm. My możemy pochwalić się już trzyletnią współpracą z ICC. Serdecznie dziękujemy za opiekę panią Ewie Moc i Beacie Jandzie, które wspierają naszych uczniów i stypendystów z ramienia Firmy PKP Intercity.

Stypendia mogą być przyznawane z różnych powodów, na przykład za osiągnięcia naukowe, społeczne zaangażowanie czy aktywność w dziedzinach związanych z branżą, w której działa dana firma. Uczniowie technikum mogli być wybrani na stypendystów ze względu na swoje zdolności, wyniki w nauce, a także pasję do dziedzin związanych z transportem czy technologią.

Cieszy nas, że taka inicjatywa wspierania edukacji istnieje, życzę wszystkim stypendystom sukcesów w dalszym rozwoju zawodowym oraz satysfakcji z osiągniętego wyróżnienia!

Barbara Omylakowska