Szkolny biznes ekonomistów

29 sty 2017, 22:04

Uczniowie pomysł na produkt,zgromadzili kapitał, przygotowali biznesplan i podjęli trud oraz ryzyko prowadzenia własnego biznesu !!!

Oferta handlowa MoDo MaKe to T- shirty z modnymi własnoręcznymi wykonanymi zdobieniami. Każdy może kupić produkt z zaprojektowanej kolekcji jak i również może kupić T-shirt z według indywidualnego zamówienia.W ofercie można znaleźć także torby wykonane z indywidualnymi zdobieniami.

W ramach działań marketingowych młodzi przedsiębiorcy zorganizowali w grudniu pokaz mody. Na którym modelki i modele zaprezentowali produkty MoDo MaKe. Działanie to miało na celu przedstawić społeczności szkolnej efekty działania miniprzedsiębiorstwa oraz zaprosić koleżanki i kolegów do zakupów ciekawych, nietuzinkowych T-shirt.

Więcej o MoDo MaKe, znajdziecie na Facebooku i Instagramie

oraz stronie firmowej