Warsztaty jogi dla nauczycieli

12 lut 2022, 13:30

Umiejętność zapobiegania skutkom stresu, poznanie praktyk poprawiających równowagę emocjonalną uczniów to główne korzyści z odbytego w Hiszpanii kursu “Yoga and Meditation for Educators: be a Great Teacher, be your Best Self”. Nauczyciele ponadto dowiedzieli się jak pomagać uczniom w poszukiwaniu samoświadomości i tożsamości, tym samym promując technikę uważności - “mindfulness”.

Uczestniczki szkolenia w Barcelonie, p. Iwona Cieśla, p. Agata Tucka-Marek i p. Anna Pancherz podzieliły się zdobytą wiedzą i umiejętnościami podczas warsztatów jogi zorganizowanych 26 stycznia. Zajęcia odbyły się w sali lustrzanej naszej szkoły, przystosowanej do ćwiczeń zarówno jogi, jak i fitnessu.

Projekt „Kunszt nowoczesnego nauczyciela gwarancją sukcesu uczniów.” został zatwierdzony do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej”.

Koordynator projektu Emilia Antończyk

joga_projekt_1.jpg