Wizyta w w AquaKlim s.r.o. w czeskich Klimkovicach

12 gru 2016, 20:37

Pan Marek Baláž - dyrektor operacyjny i usług gastronomicznych - przedstawił uczniom rodzaje sal restauracyjnych oraz serwowane w nich menu dla gości. Uwzględniając potrzeby oraz zwyczaje kulinarne gości z różnych krajów, serwowana jest tu nie tylko kuchnia tradycyjna, ale także, np. kuchnia dla diabetyków, kuchnia bezglutenowa czy też kuchnia arabska. Wielkość obiektu, liczba sal restauracyjnych, zaplecze gastronomiczne oraz centrum SPA zrobiło na uczniach spore wrażenie.

Na zakończenie wizyty wszyscy uczestnicy wycieczki ugoszczeni zostali daniami tradycyjnej kuchni czeskiej.

Uczniowie między innymi klas gastronomicznych i hotelarskich, którzy chcieliby pozyskać informacje na temat możliwości podjęcia pracy w Czechach w sanatorium w Klimkovicach, proszeni są o kontakt z panią Iwoną Wewióra lub panią Małgorzatą Lach.