Wycieczka do Hotelu Dąbrówka

6 lis 2015, 14:07

Obecnie Kompleks Dąbrówka, którego częścią jest Hotel, to trzy budynki. Główny budynek hotelowy - pokoje 2os, studio i o podwyższonym standardzie, a także recepcja i Restauracja Dąbrówka, Willa 1, w której do dyspozycji gości jest 18 pokoi oraz Parkowe Zacisze, a także Willa 2, której główną częścią jest Sala Diamentowa, a w przyszłości dostępne będą również dodatkowe pokoje noclegowe. Uczniowie podziwiali pokój kolonialny, wenecki, czy klasyczny. Zapoznali się z wyposażeniem jednostek mieszkalnych oraz przyjrzeli się pracy hotelu, restauracji hotelowej, a także dowiedzieli się wiele o kategoryzacji obiektów hotelowych. Duże wrażenie zrobiła na uczniach nowa Sala Diamentowa, sala VIP, bawialnia, a wśród dziewczyn - Parkowe zacisze, oferujące relaksujące masaże czy zabiegi pielęgnujące na twarz i ciało.

Żaneta Ciuksa-Macoń