Zajęcia z Profesjonalnym Animatorem Czasu Wolnego

28 lut 2024, 20:36

Nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w intensywnych zajęciach z animacji czasu wolnego, prowadzonych przez doświadczonego eksperta. Podczas tych 8 godzin naszej wyjątkowej sesji, uczestnicy odkrywali świat tańców animacyjnych, żonglerki oraz różnorodnych zabaw animacyjnych.

Tańce animacyjne nie tylko pozwalają na wyrażenie siebie w rytmie muzyki, ale również rozwijają koordynację ruchową oraz kreatywność. Żonglerka z kolei, to umiejętność, która angażuje zarówno umysł, jak i ciało, rozwijając koncentrację i precyzję.

Nasi uczniowie nie tylko świetnie się bawili, ale również zdobyli nowe umiejętności, które chętnie prezentowali innym uczniom. To niezapomniane zajęcia z pewnością ożywiły naszą szkołę i wprowadziły do niej odrobinę magicznej animacji!

Mamy nadzieję, że każdy z uczestników czerpał z tych zajęć radość oraz inspirację, którą będzie mógł dzielić się z innymi. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymał międzynarodowy certyfikat

Dziękujemy firmie STAGEMAN za niezapomniane doświadczenie i już nie możemy doczekać się kolejnych takich inspirujących spotkań!

Barbara Omylakowska