Zawodowiec naszym mentorem

9 lis 2022, 19:00

W naszej szkole gościliśmy również kierownika pociągu Intercity Premium Panią Anną Danielczyk.

Obie Panie opowiedziały o swojej pracy i przygodzie z koleją i dlaczego warto poświecić się pracy na kolei. Omówiły jakie są możliwości rozwoju i szczeble awansu w firmie. Przedstawiły wymogi jakimi kieruje się firma Intercity w stosunku do nowych pracowników. Pani Ania opowiedziała jak wygląda jej dzień pracy. Szczególną uwagę zwróciła na rozwój osobisty, naukę języków obcych i dbanie o swoje zdrowie.

Ponadto Pani Ewa Moc omówiła szczegółowo projekt stypendialny do którego w tym roku przystąpią i nasi uczniowie Technikum Organizacji Portów i Terminali oraz chętni uczniowie Technikum Logistycznego.

Pierwsze spotkanie z ludźmi z Pasją uważamy za udane. Dziękujemy Gościom za przybycie i zarażenie pasją do Kolei .

„Istnieje przecież w nas wszystkich pociąg do wewnętrznej przygody.“ — Zofia Gerlach 1930

Barbara Omylakowska