14 cze 2016, 22:28

Z EKOLOGIĄ NA TY ...

O tym jak współcześnie możemy dbać i chronić nasze lokalne środowisko młodzież Zespołu Szkół nr 2 mogła osobiście przekonać się kilka dni temu dzięki uprzejmości pracownika Parku Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich. Prowadzący w naszej szkole warsztaty ekologiczne mgr Piotr Kania uświadamiał młodzieży jakie „skarby natury” znajdują się w niedalekim sąsiedztwie naszych domostw.
14 cze 2016, 22:28

"Zostań Mistrzem Języka Angielskiego"

10 czerwca 2016r. w naszej szkole miał miejsce konkurs z języka angielskiego skierowany do klas pierwszych i drugich zarówno liceum, jak i technikum.
10 cze 2016, 17:19

Wywiad z Shashwatem Shahem

W niedzielę powiedzieliśmy "do widzenia" Shashwatowi, naszemu nowemu przyjacielowi z Indii. O wrażeniach z pobytu rozmawiała z nim Oliwia Makuch z klasy II b LO. Wywiad z Shashem można przeczytać i odsłuchać na szkolnej stronie języka angielskiego Think English.
8 cze 2016, 18:42

Wycieczka do Hotelu Gołębiewski

Klasa I e T Technikum hotelarskiego wraz z panią Żanetą Ciuksa-Macoń oraz panią Martą Madera odwiedziły tym razem czterogwiazdkowy hotel w Wiśle.
4 cze 2016, 17:28

Z wizytą u Pani Prezydent

3 czerwca uczniowie naszej szkoły - Oliwia Makuch z klasy II b LO oraz Michał Lebioda z klasy III d T - wraz z naszym gościem Shashwatem z Indii odwiedzili Panią Prezydent Annę Hetman. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze.
4 cze 2016, 17:15

Staże zagraniczne dla naszych uczniów

Informujemy, że projekt "W kierunku zawodowego sukcesu – staże zagraniczne uczniów Dwójki" został zatwierdzony do realizacji przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ w Warszawie. W przyszłym roku szkolnym grupa 31 uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista, technik logistyk oraz technik żywienia i usług gastronomicznych wyjedzie na staże do Niemiec.
4 cze 2016, 17:14

Zajęcia w Hotelu Koniczynka

2 czerwca 2016 r. dzięki uprzejmości Pani Beaty Górnicz, właścicielki Hotelu Koniczynka w Pawłowicach, uczniowie klasy II e T kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa mogli ponownie gościć w odnowionej części obiektu.