Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

27 sie 2020, 13:56

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia

Szanowni Rodzice, informujemy, iż w roku szkolnym 2020/2021 Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 2 rekomenduje ofertę ubezpieczenia szkolnego NNW Towarzystwa Generali T.U. S.A.. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia.
10 sie 2020, 11:55

Rekrutacja do Branżowej Szkoły II stopnia

Do 12 sierpnia 2020 roku trwa rekrutacja do Branżowej Szkoły II stopnia. Zespół Szkół Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju oferuje kształcenie w zawodzie KUCHARZ. Druk podania o przyjęcie do szkoły można pobrać w sekretariacie.
14 lip 2020, 10:15

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

Korfanty to nowoczesność, doskonałe wyposażenie sal lekcyjnych, bogate zaplecze sportowe, ogromna przestrzeń…. Drogi ósmoklasisto, już dzisiaj wstąp do Korfantego. Zapraszamy Cię na wirtualny spacer. Zostań w domu, zwiedzaj Korfantego wirtualnie, dołącz do nas w nowym roku szkolnym!
14 lip 2020, 10:12

Bon edukacyjny dla maturzystów Korfantego

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w ramach podziękowania za współpracę stworzyła specjalny bon dla tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Nr 2.
2 lip 2020, 15:50

„Korfanty – szkoła dla uczniów z pasją”, część II

Drogi ósmoklasisto, zachęcamy do obejrzenia drugiej części filmiku. Zobacz, jak szkoła wspiera i rozwija pasje uczniów Korfantego.
26 cze 2020, 09:52

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowna Dyrekcjo, Pedagodzy Korfantego. W imieniu wszystkich uczniów dziękujmy za to, że byli Państwo z nami i troszczyli się o nas. Dziękujemy za trud i za serce, za dodawanie otuchy, za stawianie coraz wyżej poprzeczki oraz twierdzenie „Idź dalej, wyżej, potrafisz, stać cię…” Czas pandemii i walki z koronawirusem nie był łatwy ani dla Państwa, Szanowni Nauczyciele, ani dla nas uczniów. Dziękujemy za wszystkie lekcje i wskazówki, wyrozumiałość i wiarę w nas. Uczniowie Korfantego
22 cze 2020, 09:58

eTwinning

Uczniowie Korfantego z klas gastronomicznych współpracowali z uczniami z innych krajów w ramach projektu e-Twinning pt.: „Slow Food”.