W skład Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu - Zdroju wchodzi Liceum Ogólnokształcące,  Technikum, Branżowa Szkoła I stopnia z klasami Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

W roku szkolnym 2018/2019, w ramach Liceum Ogólnokształcącego, realizujemy klasy z przedmiotami w zakresie rozszerzonym, takie jak: klasa pożarnictwa i ratownictwa medycznego, klasa psychologiczno – humanistyczna,
klasa rehabilitacyjno - medyczna, klasa matematyczna oraz
 klasa humanistyczna.
W Technikum kształcimy w zawodach: technik ekonomista, technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa, natomiast w Branżowej Szkole I stopnia z klasami Zasadniczej Szkoły Zawodowej -
w zawodzie kucharz.

11 paź 2015, 16:58

IV MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Zapraszamy do udziału w IV MIĘDZYSZKOLNYM FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ, który odbędzie się 19 listopada 2015r. Zgłoszenia można składać osobiście do sekretariatu lub nadsyłać pocztą elektroniczną w nieprzekraczalnym terminie do 16.11.2015r. na adres: brunoaneta@gmail.com. Pobierz formularz zgłoszeniowy.
10 paź 2015, 20:00

Wycieczka na Śląski Uniwersytet Medyczny

9 października 2015r. młodzież wzięła udział w Dniu Otwartym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydziału Lekarskiego z oddziałem lekarsko-dentystycznym w Zabrzu.
9 paź 2015, 17:19

Trójki siatkarskie dziewcząt

1 października odbyły się zawody trójek siatkarskich dziewcząt. Startowało 9 drużyn, wyniki przedstawiamy poniżej.
9 paź 2015, 17:08

Młodzieżowa Rada Miasta

Do Młodzieżowej Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój z Zespołu Szkół Nr 2 zostali zgłoszeni: Adrianna Piątkowska z klasy I e T, Dawid Pustelnik z klasy II ZSZ oraz Damian Szmulik z klasy II a T.
8 paź 2015, 07:52

Wybory w Dwójce

8 października w naszej szkole odbyły się wybory na stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Przedstawiamy wyniki głosowania.
5 paź 2015, 15:23

Projekt "Wf z klasą "

Z radością informujemy, że Zespół Szkół Nr 2 otrzymał certyfikat Ministerstwa Edukacji i Sportu za udział w ll edycji projektu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom poprzedniej edycji tj. klasom: IV a T i IV c T oraz nauczycielom koordynatorom : p. Cieśli, p. Pancherz oraz p. Syposz.
30 wrz 2015, 20:34

Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

29 września, zgodnie z tradycją naszej szkoły, odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. W tym uroczystym dniu, najmłodsi przedstawiciele braci uczniowskiej Zespołu Szkół Nr 2, zostali w sposób symboliczny włączeni do grona uczniów "Dwójki".