30 kwi 2016, 22:32

Hotelarze doskonalą umiejętności

28 kwietnia uczennice trzeciej klasy, kształcące się w zawodzie technik hotelarstwa, odwiedziły Dom przyjęć - Pod Bukiem. Dzięki uprzejmości właścicieli, hotelarki miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności w dekorowaniu oraz nakrywaniu stołów z okazji I Komunii Świętej. Po wykonaniu prac zwiedziły Dom Pod Bukiem od strony zaplecza. Marzena Kula
30 kwi 2016, 21:03

Maturzyści z wizytą na uczelni wyższej

Tegoroczni maturzyści z klasy IV c T oraz IV d T odwiedzili w kwietniu Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach, gdzie odbył się Dzień Otwarty. Uczelnia przygotowała moc atrakcji, między innymi prelekcje dotyczące gastronomii, dietetyki i kosmetologii, warsztaty kulinarne oraz porady dietetyczne, zabiegi kosmetyczne i makijaże wykonywane przez studentki.
30 kwi 2016, 20:57

III MIEJSCE STREETBALLOWCÓW Z „DWÓJKI”

27 kwietnia w ZS nr 6 odbyły się miejskie zawody streetballa chłopców. Nasza drużyna w składzie: Alex Carbogno, Bartek Majda, Paweł Kobyłecki oraz Damian Szmulik, zaprezentowała się dobrze, wygrywając z zespołami ZSZ oraz ZS nr 5.
30 kwi 2016, 20:52

MAMY WPŁYW NA ZMIANY W NASZYM MIEŚCIE

25 kwietnia grupa uzdolnionej artystycznie młodzieży naszej szkoły w składzie: Karolina Schroeder, Monika Wysocka, Konrad Mrozek, Bartek Majda wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego, nauczycielem Dariuszem Gruszczykiem, uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym w Urzędzie Miasta przez Panią Prezydent oraz Jastrzębską Radę Kultury.
30 kwi 2016, 20:50

Wycieczka do Tradycyjnej Zagrody Rolnej

22 kwietnia uczniowie klasy II d gościli w Ochabach w Tradycyjnej Zagrodzie Rolnej gdzie brali czynny udział w warsztatach kulinarnych. W malowniczej chacie młodzież mogła poznać życie i obowiązki naszych przodków. Skansen Ochaby to zabytkowe gospodarstwo rolne oraz urządzenia i sprzęty domowe z różnych okresów historii. Odrębną kolekcję stanowią samochody i inne pojazdy. Wycieczkę zakończono akcentem sportowo-rekreacyjnym.
27 kwi 2016, 17:59

Konkurs "Liga językowa"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami czwartego etapu drugiej edycji konkursu „Liga językowa”.
25 kwi 2016, 21:43

Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej

22 kwietnia 2016r. uczniowie klasy pożarnictwa i ratownictwa medycznego odbyli interesującą wycieczkę do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.