Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

19 kwi 2022, 15:05

Dzień Ziemi - Kahoot!

Myślisz, że dużo wiesz o ekologii? Uważasz, że troszczysz się o środowisko? Z okazji Dnia Ziemi zapraszam do zabawy - sprawdź, ile wiesz rozwiązując quiz na Kahoot (15 pytań).
19 kwi 2022, 14:58

DZIEŃ ZIEMI 2022

Dzień Ziemi (Earth Day), największe ekologiczne święto świata, obchodzone jest 22 kwietnia. Dodatkowo, ONZ wyznaczyła te datę jako Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. Dzień Ziemi nazywany to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą.
15 kwi 2022, 13:05

Mazurki na słodko i na słono

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych został przeprowadzony konkurs kulinarny z mazurkiem w roli głównej.
15 kwi 2022, 12:54

Botaniczna Wielkanoc

Święta wielkanocne są wiosenne: radosne i kolorowe, głównie dzięki kwitnącym wtedy roślinom cebulowym, forsycji i wierzbowym baziom. Jednak to nie tylko te rośliny posiadają bogatą świąteczną symbolikę.
12 kwi 2022, 20:58

Kurs animatora czasu wolnego

Zdobyć pracę, która będzie przyjemnością, zabawą i do tego dobrze płatnym zajęciem? To możliwe, szczególnie jeśli jest to zajęcie animatora czasu wolnego.
12 kwi 2022, 15:52

Konkurs wielkanocny

W ramach propagowania szkolnictwa zawodowego branży HGT – Hotelarsko-Gastronomicznej Uczniowie uczący się w zawodzie Technik hotelarstwa przy Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego wraz z nauczycielami zaprosili uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie: „Najpiękniejszy stroik świąteczny”.
12 kwi 2022, 15:45

Konkurs stołów wielkanocnych

W poniedziałek 11 kwietnia odbył się szkolny konkurs na „Stół Wielkanocny Inaczej”. Konkurs miał na celu pielęgnowanie tradycji wielkanocnych, stworzenie możliwości prezentacji ozdób, a zarazem rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości estetycznej wśród uczniów.