12 lut 2016, 19:12

Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie

9 lutego odbył się etap szkolny IV edycji Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy, bezpieczeństwa oraz obrony cywilnej. Uczniowie z najlepszymi wynikami zakwalifikowali się do etapu miejskiego.
12 lut 2016, 19:07

TURNIEJ STREETBALLA DZIEWCZYN

11 lutego 2016r. odbył się szkolny turniej streetballa dziewcząt, którego organizatorem był Dariusz Gruszczyk. Zgłosiło się do niego pięć drużyn. Grając systemem „każdy z każdym” wszystkie teamy miały możliwość rywalizowania ze sobą podczas spotkań. Zespoły rozegrały po cztery mecze, a całe zawody odbyły się w miłej atmosferze. Sportowe zmagania dostarczyły kibicom wielu pozytywnych wrażeń. Zawodniczki wszystkich zespołów otrzymały nagrody.
12 lut 2016, 19:01

Dwójka na zimowych stokach

04 lutego 2016r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wisły. Miłośnicy „białego szaleństwa”, narciarze i snowboardziści, doskonalili swoje umiejętności na stoku „Nowa osada”.
12 lut 2016, 17:50

SUKCES KOSZYKARZY DWÓJKI

29 stycznia 2016r. w naszej szkole odbyły się Miejskie Zawody Koszykówki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji zgłosiło się pięć zespołów. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, dlatego wszystkie drużyny miały możliwość skonfrontowania się z rywalami z innych szkół. Nasi uczniowie rozegrali bardzo dobre mecze zwyciężając ZS nr 5 i ZS nr 3.
11 lut 2016, 21:39

Zwycięstwo w konkursie historycznym

Uczennica klasy II d Technikum Dominika Świderek zajęła II miejsce w miejskim konkursie pt. "Porozumienia Jastrzębskie i stan wojenny na terenie miasta i regionu”. Ponieważ pierwsze miejsce przypadło gimnazjalistce, Dominika wykazała się największą wiedzą wśród uczniów szkół średnich.
11 lut 2016, 21:27

Styczniowa akcja krwiodawstwa

Dnia 18 stycznia odbyła się w naszej szkole kolejna już akcja krwiodawstwa.
11 lut 2016, 05:56

Spotkanie z ratownikiem medycznym

10 lutego uczniowie klasy I c T uczestniczyli w spotkaniu z ratownikiem medycznym p. Bartłomiejem Sępiak.