Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

2 sty 2020, 18:42

ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W turnieju piłki siatkowej "trójek" wzięło udział 12 zespołów. Po rozegraniu fazy grupowej systemem "każdy z każdym" do finałów awansowały cztery drużyny.
20 gru 2019, 14:20

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Miło nam poinformować, że uczennice Zespołu Szkół Nr 2, Alicja Paździorko oraz Agnieszka Bzdek, otrzymały stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!
18 gru 2019, 08:04

Śląskie Targi Książki

Piąta edycja tego wydarzenia była prawdziwą ucztą dla czytelników, wśród których znaleźli się nasi uczniowie – humaniści z klasy I a G, a także logistycy z I b TG i I a BG. Do Międzynarodowego Centrum Kongresowego przyjechało w tym roku ponad 150 autorów i 170 wystawców z ciekawą ofertą książek.
16 gru 2019, 17:46

Szkolny turniej tenisa stołowego

12 grudnia 2019 roku, odbył się szkolny turniej tenisa stołowego. W zawodach wzięło udział 22 zawodników (7 dziewczyn, 15 chłopców). Pierwszy etap rozgrywek uczestnicy rozegrali w grupach, systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup spotkali się w finale.
14 gru 2019, 16:10

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

13 grudnia 2019 roku w SP nr 5 odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. W kategorii szkoły średniej zwyciężyła uczennica Paulina Przybyła z klasy II b LO ZS nr 2, która przeszła do etapu okręgowego Olimpiady. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów. Jolanta Wyciszczok
13 gru 2019, 16:16

Współpraca Stowarzyszenia ze Szkołą

11 grudnia 2019 roku pomiędzy Stowarzyszeniem „Z Korfantym w przyszłość …” a Zespołem Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju podpisana została Umowa Darowizny.
12 gru 2019, 20:35

Ekonomista wsród najlepszych olimpijczyków ze Śląska

6 listopada 2019r. został przeprowadzony etap szkolny XXXIII edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, a dodatkowo jest to zadanie zlecone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w Katowicach przedstawił listę zakwalifikowanych do zawodów II stopnia. Naszą szkołę będzie reprezentował Marcin Kukla, uczeń klasy IV AT, który znalazł się gronie najlepszych ekonomistów ze Śląska. Gratulujemy!