2 sty 2016, 18:12

Profilaktyka przez sztukę

11 grudnia 2015r. szkolna grupa teatralna pod kierunkiem mgr Elżbiety Kanak, przedstawiła spektakl profilaktyczny pt. „Szukamy drogi”.
19 gru 2015, 17:25

Konkurs świąteczny - "Stół pięknie nakryty"

Uczniowie klas hotelarskich i gastronomicznych zachwycili jury konkursu "Stół pięknie nakryty" - kolorystyczne trendy w dekoracji stołów na Boże Narodzenie”.
19 gru 2015, 17:23

Wycieczka do Wodnej Wieży w Pszczynie

Gastronomowie z klasy II d T wzięli udział w wycieczce do Pszczyny, podczas której odwiedzili restaurację z nietypowymi wnętrzami, znajdującą się na najwyższym poziomie 40-metrowej Wodnej Wieży.
18 gru 2015, 13:43

Świąteczna lekcja angielskiego wyróżniona

W konkursie wydawnictwa Pearson "Świąteczny Bank Pomysłów" wyróżniona została świąteczna lekcja przygotowana przez p. Ryszarda Oślizło pt. "Shake Up Christmas". Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.
18 gru 2015, 10:06

Zimowa olimpiada pomysłów

17 grudnia w bytomskiej hali sportowej " Na Skarpie " odbyła się Zimowa olimpiada pomysłów. W tej niezwykłej imprezie sportowej wzięło udział 30 śląskich szkół, które są w tegorocznej edycji programu WF z Klasą.
17 gru 2015, 21:30

Wyniki I etapu konkursu „Liga językowa”

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami pierwszego etapu drugiej edycji konkursu „Liga językowa”.
17 gru 2015, 17:19

Świątecznie w Dwójce

W środę 16 grudnia w naszej szkole gościliśmy podopiecznych z ochronki przy parafii Miłosierdzia Bożego .Goście przybyli do nas w towarzystwie opiekunów i pani Barbary Rady. Dzieci uczestniczyły w koncercie kolęd oraz z zainteresowaniem obejrzały jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod opieką p. Roberta Stolińskiego i p. Dariusza Gruszczyka.