Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

11 gru 2019, 20:20

WSPÓŁPRACA NAUCZYCIELI I RODZICÓW

Szanowni Rodzice! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z artykułem dotyczącym współpracy nauczycieli i rodziców. Treść w załączniku. Źródło: strona internetowa Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach.
11 gru 2019, 18:45

Najlepsze światowe zdjęcia i magia świąt

11 grudnia 2019 roku uczniowie klas ekonomicznych mieli okazję obejrzeć unikatową wystawę World Press Photo w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. To jedyne miejsce w Polsce i jedno ze stu na świecie prezentujące blisko 200 zdjęć nagrodzonych lub wyróżnionych fotografów z całego świata.
10 gru 2019, 22:41

UWAGA uczniowie! Przedłużono rekrutację do projektu

Wszystkich zainteresowanych uczniów informujemy, że nie zakończyła się jeszcze rekrutacja do projektu „Przewaga dzięki praktycznym umiejętnościom uczniów szkół zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju". Zachęcamy do zapoznania się z WAŻNYMI informacjami związanymi z rekrutacją do projektu.
10 gru 2019, 22:37

AKCJA „ŚWIAT BEZ GŁODU” 2019r ZAKOŃCZONA

W ramach kampanii „ŚWIAT BEZ GŁODU” w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy dla Polski i krajów cierpiących głód i niedożywienie - wspomagaliśmy program PAJACYK.
10 gru 2019, 18:20

Wyróżnienie dla ekonomistki

Ekonomistka Paulina Kokot z klasy III a T udowodniła, że zna swoje prawa na rynku pracy. 10 grudnia 2019r. w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach odbył się II etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp - „Poznaj swoje prawa w pracy". W konkursie rywalizowało prawie 50 uczniów z obszaru województwa śląskiego, którzy zakwalifikowali się do etapu drugiego.
9 gru 2019, 18:45

Mamy nowy projekt w ramach eTwinningu

W październiku tego roku grupa młodzieży klasy I a TP wraz z rówieśnikami z Litwy, Francji, Turcji i Słowacji rozpoczęła projekt prowadzony w ramach eTwinningu "LOVE, EXPERIENCE and MORE FUN". Celem działania jest, oprócz praktycznego wykorzystania języka angielskiego, poznawanie tradycji rodzinnych, kultur i zwyczajów krajów partnerskich.
6 gru 2019, 15:38

Michał i Mateusz

3 grudnia w czytelni szkolnej odbyły się wyjątkowe spotkania, które zainspirowane zostały obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Ich głównymi bohaterami byli nasi uczniowie, Michał i Mateusz. Obaj są uczniami klas pierwszych LO.