12 lut 2016, 19:01

Dwójka na zimowych stokach

04 lutego 2016r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wisły. Miłośnicy „białego szaleństwa”, narciarze i snowboardziści, doskonalili swoje umiejętności na stoku „Nowa osada”.
12 lut 2016, 17:50

SUKCES KOSZYKARZY DWÓJKI

29 stycznia 2016r. w naszej szkole odbyły się Miejskie Zawody Koszykówki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji zgłosiło się pięć zespołów. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, dlatego wszystkie drużyny miały możliwość skonfrontowania się z rywalami z innych szkół. Nasi uczniowie rozegrali bardzo dobre mecze zwyciężając ZS nr 5 i ZS nr 3.
11 lut 2016, 21:39

Zwycięstwo w konkursie historycznym

Uczennica klasy II d Technikum Dominika Świderek zajęła II miejsce w miejskim konkursie pt. "Porozumienia Jastrzębskie i stan wojenny na terenie miasta i regionu”. Ponieważ pierwsze miejsce przypadło gimnazjalistce, Dominika wykazała się największą wiedzą wśród uczniów szkół średnich.
11 lut 2016, 21:27

Styczniowa akcja krwiodawstwa

Dnia 18 stycznia odbyła się w naszej szkole kolejna już akcja krwiodawstwa.
11 lut 2016, 05:56

Spotkanie z ratownikiem medycznym

10 lutego uczniowie klasy I c T uczestniczyli w spotkaniu z ratownikiem medycznym p. Bartłomiejem Sępiak.
10 lut 2016, 15:56

XII Młodzieżowe Targi Edukacyjne

09 lutego 2016 roku w naszej szkole odbyły się XII Młodzieżowe Targi Edukacyjne. Maturzyści z Jastrzębia-Zdroju mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną wyższych uczelni, szkół policealnych oraz ofertą Powiatowego Urzędu Pracy.
9 lut 2016, 23:00

Uczniowie Dwójki najlepsi w mieście

6 lutego na terenie naszej szkoły odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy PTTK - Etap miejski. W turnieju uczestniczyło 16 drużyn ze wszystkich typów szkół naszego miasta. Nasze drużyny wygrały w rywalizacji szkół średnich. Zespół złożony z uczniów klasy logistycznej i ekonomicznej zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego i w nagrodę pojedzie na wycieczkę.