"WF z Klasą"

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła przystąpiła do III edycji programu ''WF z Klasą''

W programie biorą udział uczennice klas Technikum i Liceum oraz nauczyciele mgr I. Cieśla, mgr A. Pancherz , mgr A.Tucka-Marek i mgr A Labza.
"WF z KLASĄ'', to program Centrum Edukacji Obywatelskiej, realizowany przy wsparciu Gazety Wyborczej i portalu Sport.pl.
Program został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Program ''WF z klasą'' wspiera nauczycieli w rozwijaniu kultury fizycznej uczniów i ma za zadanie wypracować wspólne pomysły na udoskonalenie zajęć sportowych i rekreacyjnych w szkole zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego bloga: wf z klasą ZS2 Jastrzębie- Zdrój.

Tutaj przeczytasz więcej o projekcie