Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

29 lis 2023, 14:34

Malarstwo Kariny Korduły-Bloch

Kolejny wernisaż w galerii Epicentrum będzie należał do jastrzębianki Kariny Korduły-Bloch. Zaprezentuje swoje obrazy, a wystawa będzie nosić nazwę „Symetrie i asymetrie odbicia”.
28 lis 2023, 21:30

Konkurs Talent Mam

Talent Mam to konkurs, w którym młodzież z naszego miasta ma możliwość zaprezentowania swoich talentów. Zachęcamy wszystkich do głosowania na Oliwiera z klasy I c LO i zapraszamy na Jego występ.
28 lis 2023, 19:24

Projekt Otwarta Akademia Nauki AWSB

28 listopada 2023r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli i wykładowców Akademii WSB. Projekt Otwartej Akademii Nauki AWSB to cykl zajęć, które popularyzują naukę i mają na celu rozszerzenie programu kształcenia w szkołach ponadpodstawowych. W ramach realizowanego projektu odbyły się w naszej szkole warsztaty w dwóch odsłonach.
28 lis 2023, 18:08

Pracownie na miarę XXI wieku w Jastrzębiu-Zdroju

Zakończyła się realizacja projektu pn. "Profesjonalne pracownie 3 w Jastrzębiu-Zdroju " będącego odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie szkół, uczniów oraz pracodawców z terenu miasta Jastrzębie-Zdrój na wysoką jakość kształcenia i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.
26 lis 2023, 17:16

Kampania „Biała Wstążka” - przyłączamy się do akcji

Jak co roku Zespół Interdyscyplinarny wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju przyłącza się do kampanii „Biała Wstążka”. Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania.
26 lis 2023, 17:08

Szlachetna Paczka w "Korfantym"

Ruszyła akcja pomocy rodzinom w potrzebie!!! Otwórz swoje Wielkie Serce na drugiego człowieka! Pamiętaj – „Pomoc jednej osobie nie zmieni świata, ale może zmienić świat dla tej jednej osoby”.
23 lis 2023, 20:14

Nauka historii może być przyjemna...

Uczniowie klasy IaT oraz IbLO: Wiktor Brachaczek, Jakub Dobosz, Igor Fuchs, Mateusz Frydel oraz Dawid Serwotka reprezentowali szkołę na regionalnych kwalifikacjach II Olimpiady Gier Planszowych Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach.