Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

18 kwi 2023, 22:19

Hotelarze „Śniadanie podstawą sukcesu”

W ramach innowacji pedagogicznej i zajęć z przygotowania i podawania śniadań, klasa 3C T w przygotowywała zdrowe i pożywne śniadanie. Uczniowie przedstawili swoje wersje jaja poszetowego.
18 kwi 2023, 22:15

Czas wolny…. Animatorem warto być

W sobotę 15 kwietnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w kursie organizowanym przez nauczyciela przedmiotów zawodowych i firmę Stageman.
17 kwi 2023, 22:48

Jak nie dać się dezinformacji?

14 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie online w ramach Projektu Bakcyl. Tym razem uczniowie z klasy II b T uczestniczyli w lekcji zatytułowanej „Jak radzić sobie z dezinformacją w sieci”.
13 kwi 2023, 15:24

Kuchnia andaluzyjska

Uczniowie 2 klasy technikum hotelarsko-gastronomicznego uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji. Tematem była kuchnia andaluzyjska i zwyczaje wielkanocne Santa Semana. Lekcja odbyła się po wizycie w Hiszpanii w ramach Erasmus+ w marcu tego roku.
12 kwi 2023, 12:32

ZAKODOWANE JASTRZĘBIE - KONKURS

Drodzy Uczniowie, w tym roku przypada 60 - ta rocznica powstania naszego miasta. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Was konkurs zatytułowany "ZAKODOWANE JASTRZĘBIE", który będzie trwał od 12 do 19 kwietnia br. i będzie polegał na:
4 kwi 2023, 18:25

Konkurs stołów wielkanocnych

4 kwietnia odbył się szkolny konkurs na „Stół Wielkanocny Inaczej”. Konkurs miał na celu pielęgnowanie tradycji wielkanocnych, stworzenie możliwości prezentacji ozdób, a zarazem rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości estetycznej wśród uczniów.
4 kwi 2023, 18:07

Konkurs wiedzy turystycznej

4 kwietnia 2023 roku uczennice 4 klasy TOR, Natalia Wisełka i Angelika Dec wzięły udział w II Międzyszkolnym Konkursie Turystycznym w Bytomiu. W tym roku Konkurs odbył się pod hasłem „Śląskie do odkrycia”.