Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

18 sty 2022, 19:29

I miejsce w miejskim konkursie „PRZEMOC#DAJ(e)SYGNAŁ”

Aleksandra Dymanowska - uczennica kl. I d T, zdobyła I miejsce w miejskim konkursie pn. „PRZEMOC#DAJ(e)SYGNAŁ”. Organizatorem konkursu był Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej wraz ze Strażą Miejską w Jastrzębiu-Zdroju.
18 sty 2022, 19:23

Wyniki konkursu na wiersz życzliwości

Miło nam poinformować, że w międzyklasowym konkursie na wiersz życzliwości I miejsce zdobyła Iga Anuszkiewicz reprezentująca klasę I e T. Jury postanowiło przyznać wyróżnienia dla: Oliwii Bakalarskiej z klasy III b BS oraz dla uczniów z klasy III a LO_G. Dla zdobywczyni I miejsca przewidziana jest nagroda. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Jadwiga Kulas, Renata Wiśniak, Aleksandra Cichoń
11 sty 2022, 09:33

Sukces uczennicy IV a Technikum Ekonomicznego

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy IV a T - Weronika Gamża - zakwalifikowała się do okręgowego etapu XV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie!
4 sty 2022, 19:06

Koncert świąteczny

17 grudnia 2021 r. odbył się w naszej szkole koncert świąteczny. Powoli staje się to już tradycją. Jego niepowtarzalna atmosfera wprowadzała nas w radosny nastrój świąt.
3 sty 2022, 21:13

VI Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno–Logistycznej

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej uczeń klasy IV c T Gawełczyk Jakub został zakwalifikowany do zawodów II stopnia (etap okręgowy). Zawody są organizowane przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach Konkursu!
22 gru 2021, 12:37

Wesołych Świąt

Wszystkim odwiedzającym stronę Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego życzymy, aby okres Świąt Bożego Narodzenia upłynął bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych będzie momentem odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków, pełnym ciepłych życzeń i rodzinnej atmosfery.
21 gru 2021, 20:10

Światło z Betlejem zawitało do „Korfantego”

W poniedziałek 20 grudnia do naszej szkoły zawitało Betlejemskie Światełko Pokoju, pochodzące z Groty Narodzenia Pańskiego. Ten szczególny symbol przynieśli harcerze 16. Próbnej Drużyny Harcerskiej „Watacha” z druhną Janiną Bogusz-Wiśniewską.