Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

8 lis 2021, 19:49

KURS Z PODSTAW FOTOGRAFII CYFROWEJ

W piątek, 05 listopada grupa fotografów z klasy 1 e T pod opieką pana Marcina Długosza brała udział w KURSIE Z PODSTAW FOTOGRAFII CYFROWEJ. Spotkanie zostało zorganizowane przez członków stowarzyszenia SJKF „Niezależni”.
7 lis 2021, 19:14

Bądź Eko ! – oddaj używany telefon komórkowy

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2021”, zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XVII edycji naszego ogólnopolskiego konkursu pod hasłem: ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY. POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE.
7 lis 2021, 19:10

Spotkanie z fotografią

Listopad jest tradycyjnie świętem fotografii otworkowej na Górnym Śląsku. Ta tradycyjna metoda wykonywania zdjęć przy pomocy tzw. camera obscura (pierwowzoru aparatu fotograficznego),ma nadal wielu zwolenników.
6 lis 2021, 20:10

Spotkanie z pisarką

Klasa 2 a LO uczestniczyła w organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną spotkaniu z Anną Król, teatrolożką i pisarką. Jest autorką książek – „Rzeczy. Iwaszkiewicz intymnie,” „Spotkać Iwaszkiewicza. Nie-biografia,” „Kamienny sufit. Opowieść o polskich taterniczkach.”
3 lis 2021, 11:06

Bliżej natury podczas wycieczki do Wrocławia

W październiku 2021r. młodzież klasy 2 LO oraz klasy 2 Technikum Logistycznego podczas wycieczki do Wrocławia odwiedziła wystawę BODY WORLDS oraz Ogród Japoński.
3 lis 2021, 10:54

Eko - lekcja w CPKRR

Wykorzystując piękną aurę jaką zafundował nam tegoroczny październik uczniowie klasy 3 b TP wybrali się na lekcje w terenie przeprowadzoną przez pana mgr Piotra Kania pracownika Parku Krajobrazowym Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich.
3 lis 2021, 10:44

Pielgrzymka maturzystów

Jak co roku (poza okresem pandemii) powierzyliśmy Bożej Opatrzności przyszłość maturzystów Korfantego. Pogoda rewelacyjna, młodzież i opiekunowie również, Kraków i Centrum Jana Pawła jak zawsze gościnne. Serdecznie dziękujemy Parafii pw. NMP Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju za pokrycie części kosztów pielgrzymki.