Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

22 lis 2021, 19:42

13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!

13 grudnia 1981 roku dekretem Rady Państwa wprowadzono w Polsce stan wojenny. Nieświadomi obywatele obudzili się w nowej rzeczywistości. Nie było telefonów, Teleranka, programów radiowych.
18 lis 2021, 22:11

Spotkanie z panią Ewą Trzetrzelewską-Lalik

18 listopada gościliśmy w naszej szkole dr Ewę Trzetrzelewską-Lalik – miłośniczkę ultramaratonów i triathlonu, propagatorkę aktywnego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz współzałożycielkę firmy POWERICE sp. z o.o. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach obchodzonych w szkole Dni Profilaktyki.
18 lis 2021, 20:04

Olimpiada Statystyczna

W listopadzie odbyły się szkolne zawody Olimpiady Statystycznej. Celem olimpiady jest upowszechnienie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społecznych i gospodarczych.
18 lis 2021, 19:58

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

15 listopada 2021 roku uczniowie z klasy II BT mieli możliwość uczestniczenia w projekcie edukacyjnym BAKCYL. Celem spotkania było podniesienie i rozszerzenie poziomu wiedzy młodzieży z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.
17 lis 2021, 21:00

Warsztaty nt. dobrostanu w klasach psychologicznych

Uczniowie klas liceum o profilu psychologicznym wzięli udział w spotkaniu z p. Agnieszką Shoshi - Polką od 17 lat na stałe mieszkającą w Londynie - prelegentką, mentorką i wykładowcą w placówkach szkoleniowych w Anglii, zaangażowaną w międzynarodowy mentoring i wolontariat.
17 lis 2021, 20:33

Poznajmy Tonego Halika

16 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Mirosławem Wlekłym, autorem książki „Tu byłem. Tony Halik”, poświęcone postaci wybitnego podróżnika, dziennikarza, operatora filmowego, autora programów podróżniczych i znakomitego gawędziarza.
16 lis 2021, 16:48

Studia na Horyzoncie

Stowarzyszenie Studia na Horyzoncie organizuje wydarzenia mające na celu pomoc licealistom w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. W dniach 19-21 listopada organizujemy bezpłatną konferencję online dla licealistów.