Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

15 lis 2021, 21:04

AKCJA „Świat bez głodu”- NIOSĘ POMOC 2021 ZAKOŃCZONA

W ramach akcji charytatywnej „ŚWIAT BEZ GŁODU” w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy dla osób cierpiących głód i niedożywienie – wspomagaliśmy m.in. program PAJACYK.
15 lis 2021, 20:59

DAR KRWI

3 listopada 2021 roku odbyła się akcja krwiodawstwa, w której uczestniczyli pełnoletni uczniowie naszej szkoły. Zgłosiło się 29 ochotników, z których 21 zakwalifikowało się do oddania krwi.
14 lis 2021, 17:44

Zaproszenie dla Rodziców uczniów Zespołu Szkół Nr 2

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców, pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie ze specjalistkami Neuro-Med w Jastrzębiu-Zdroju: psycholożką panią Ewą Matyjak-Zakrzewską oraz psychoterapeutką panią Dorotą Bańkowską. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 listopada o godzinie 17.00 w sali kinowej naszej szkoły.
14 lis 2021, 17:40

EKONOMIŚCI SĄ NA PODIUM

8 listopada 2021r. odbyła się VII edycja Olimpiady Zostań Rachmistrzem, zorganizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości Rachmistrz działające przy Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szkołę w zmaganiach konkursowych przeprowadzonych w formie online, reprezentowali młodzi adepci księgowości – uczniowie z klasy IV a T.
14 lis 2021, 17:28

Programowanie Lego Mindstorms i warsztaty rysunku

8 listopada br. w Korfantym odbyła się pierwsza część warsztatów robotycznych oraz rysunku i sztuki komiksu prowadzonych przez wykładowców WSTI w Katowicach.
12 lis 2021, 18:12

Kurs nauczycieli wychowania fizycznego w Barcelonie

Kurs dla nauczycieli wychowania fizycznego w Barcelonie w ramach programu Power "Joga and meditation, Be a Great Teacher, Be Best of Yourself”, obejmował zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu metodyki ćwiczeń , psychologii aktywności fizycznej oraz fizjologii, anatomii i biomechaniki człowieka.
11 lis 2021, 13:10

Akcja „Pomóżmy naszym czworonożnym przyjaciołom...”

Zakończyliśmy z sukcesem cykliczną już akcję "„Pomóżmy naszym czworonożnym przyjaciołom przetrwać zimę” - zbiórkę ciepłych koców, posłań i wysokoenergetycznej karmy dla psów i kotów z jastrzębskiego schroniska dla zwierząt, która z pewnością przyczyni się do podniesienia komfortu „zimowania” zwierząt w schronisku.