Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

27 wrz 2021, 21:49

Dzień Języków Obcych

27 września 2021r. w naszej szkole odbył się konkurs językowy w ramach obchodów Dnia Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie(w zespołach dwuosobowych) uczący się języka francuskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego zmierzyli się w 4 konkurencjach.
27 wrz 2021, 20:14

Finał konkursu „#moje epickie wakacje”

W naszej szkole został zorganizowany Konkurs Fotograficzny „#moje epickie wakacje”. Celem tego konkursu było rozwijanie wśród młodzieży umiejętności obserwacji środowiska naturalnego, jego dokumentowania, interpretacji oraz opisu.
26 wrz 2021, 20:42

Zagraniczne szkolenia nauczycieli

Kolejna grupa nauczycieli wzięła udział w szkoleniu zagranicznym w ramach projektu „Kunszt nowoczesnego nauczyciela gwarancją sukcesu uczniów”. Uczestnicy zrealizowali tygodniowy kurs psychologiczno-pedagogiczny we Florencji.
20 wrz 2021, 18:09

Spotkanie z fotografem

W piątek, 17 września w Domu Zdrojowym odbyło się spotkanie z fotografem Jacentym Dędkiem, autorem zdjęć polskiej prowincji. W wieczorze autorskim wzięły udział uczennice klasy 1e Technikum, Julia Onik i Laura Śleszyńska.
20 wrz 2021, 18:06

Konkurs literacko-plastyczny

Wszystkich uczniów klas pierwszych zapraszamy do udziału w konkursie literacko-plastycznym. Tematem jest stworzenie portretu bohatera literackiego w odniesieniu do podanych cytatów. Czas nadsyłania prac: 20 IX - 20 X 2021.
17 wrz 2021, 19:21

MISTRZOWSKIE LEKCJE WF

Certyfikowana praktyczna konferencja dla nauczycieli WF i trenerów sportowych w placówkach edukacyjnych. Ruszyły zapisy na stacjonarne wydarzenie!
16 wrz 2021, 17:15

„ENTER Jastrzębie”

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman podpisała umowę powierzającą organizacji pozarządowej EBI Assiociotion stworzenie Centrum Szkoleniowego „Enter Jastrzębie”. W ramach projektu pilotażowego szkoleniami oraz doradztwem na temat „Przemysłu 4.0” objętych zostanie 30 uczestników i uczestniczek. Każde szkolenie będzie dostępne w wersji zdalnej. Centrum Szkoleniowe „ENTER Jastrzębie” jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.